Yhteystiedot ja asiakaspalvelu

Pirtin Kohtaamo

Monipalvelupiste Pirtin Kohtaamo tarjoaa asiantuntevaa neuvontaa ja ohjausta työnhakuun, koulutus- ja osaamispalveluihin, työkyvyn vahvistamiseen sekä muihin hyvinvoinnin ja arjen palveluihin. Palvelupisteestä myös työnantajat saavat apua muun muassa rekrytoinnin tarpeisiin sekä muihin työnantajapalveluihin.

Ota yhteyttä:

info@pirtinkohtaamo.fi

Puh. 040 1590926 (ma-pe klo 8-16)

 

Pirtin Kohtaamon asiakaspalvelussa sinua palvelevat eri sektoritoimijoiden asiantuntijoita viikoittain eri teemapäiviin tai teemaviikkoihin liittyen. Voit ottaa yhteyttä tai tulla käymään milloin tahansa, niin vuorossa oleva asiantuntija auttaa sinua eteenpäin. Asiantuntijoina toimivat Pudasjärven kaupungin eri sektoritoimijat, OSAO:n ohjaajat, eri järjestöjen ja organisaatioiden asiantuntijat ja muut palveluihin kytkeytyvät osaajat. Ota rohkeasti yhteyttä ja kysy neuvoa!

Hallinto

Lilja Parviainen

Pudasjärven kaupunki, yksilövalmentaja

lilja.parviainen@pudasjarvi.fi

Puh. +358 50 4412 360

Irina Hallikainen

Pudasjärven kaupunki, työllisyyspäällikkö

irina.hallikainen@pudasjarvi.fi

Puh. +358 50 4058 409

Asiantuntijat

Sirpa Timonen-Nissi

Pudasjärven kaupunki, maahanmuuton koordinaattori

sirpa.timonen-nissi@pudasjarvi.fi

Puh. +358 40 6212 767

Jari Pekkala

Työvalmentaja

jari.pekkala@livo.fi

Miika Raiskio

Pudasjärven kaupunki, etsivä nuorisotyöntekijä

miika.raiskio@pudasjarvi.fi

Puh. +358 40 5490 571

Juha Mertala

Pudasjärven kaupunki, etsivä nuorisotyöntekijä

juha.mertala@pudasjarvi.fi

Puh. +358 40 5490 571

Work & Stay - kokonainen elämä Koillismaalla

Aili Jussila

Verkostokoordinaattori

aili.jussila@pudasjarvi.fi

Puh. 040 186 0076

Tiina Kuopus

Työelämätulkki

tiina.kuopus@pudasjarvi.fi

Puh. 040 685 5736

Jätä viesti

Toimipisteen sijainti